Báječné léto s Evou a Vaškem


Letošní léto by nejspíš stálo za starou belu, kdybych se nedoslechl o tom, že naše nejslavnější hudební dvojice Eva a Vašek vydává sbírku neuvěřitelných 14ti CD se svými největšími hity. Stylovým názvem "Báječné léto s Evou a Vaškem" se jistě nechá zlákat nejeden z vyznavačů pohodového léta a především dobré muziky.

Eva a Vašek

Zdá se vám 14 CD málo? Tak čtěte dál.. Nebyla by to Eva s Vaškem, kdyby ke svému Báječnému létu nepřidali ještě něco navíc, a to úplně zdarma! Je to skoro neuvěřitelné, ale i v dnešní těžké a upracované době se Eva s Vaškem rozhodli jít napříč proudu a boří všechny dosavadní zvyklosti. Známé přísloví "Bez peněz do hospody nelez" tak plno lidí začíná brát s úsměvem.

Taky jsem tomu zprvu nechtěl věřit, ale jelikož Báječné léto objednávám pokaždé, když ho vidím v televizi a pomalu už nemám kam dávat stohy cédéček (i u babičky dochází místo), tak už vím, že Eva s Vaškem opravdu plní, co slíbí a když tedy zavoláte do 15ti minut od vysílání, dostanete báječné DVD jako bonus zdarma (ani darovací daň se neplatí) a můžete se tak na naši nejpopulárnější dvojici dívat z očí do očí, což je skvělé, nebojím se říct, že někdy přímo báječné.

A nakonec bych chtěl poděkovat Evě i Vaškovi za jejich snahu a trpělivost s lidmi, kteří ještě stále nepochopili kouzlo jejich dvojice a ochuzují tak sebe i své děti o jedno z mála kulturních bohatství, které vůbec máme. Díky Evo a Vašku, vaše báječné léto prostě nemá chybu!

PS: Narazil jsem na oficiální promo text Báječného léta:)

Emanuel Vejnar, 17.7.2008
Další články: AZ kvíz momentky | Svět mladých blogerek
Přejdi na Blog | Fotografie