Seriál Krok za krokem


Nemám moc rád otázky typu jaký je tvůj oblíbený film, oblíbená hudba, barva.. Ale kdyby se mě někdo zeptal na oblíbený seriál, tak mu bez váhání odpovím Krok za krokem. Tento televizní seriál si mě prostě získal a rád bych zde zauvažoval proč je vlastně tak dobrý.

Krok za krokem se začal vysílat v Americe od roku 1991 až do r. 1998. Představitel Koudyho, kterému tehdy bylo přes 20 let, oslaví letos čtyřicátiny. Ani se tomu nechce věřit, jak život utíká..

Krok za krokem

Televizní diváci se rádi nechávají bavit a komediální scénky a různé show jsou tudíž velmi žádané. U Kroku za krokem se člověk opravdu zasměje a neznechutíte se trapnými fórky jako u jiných rádoby vtipných seriálů. Na prokládaný smích si rychle zvyknete, protože se smějete spolu s diváky, narozdíl od jiných nepovedených seriálů, kde vám smějící se diváci brzo polezou krkem:)

Seriál se mi hodně líbí i po dějové stránce, krátké jednodílné zápletky (tj. díly nenavazují) jsou chytré, nápadité a režisér nezapomene ukončit žádnou načatou scénu (dovětek po závěrečné znělce). Vše samozřejmě provází skvělý Lambertovský/Fosterovský humor, jehož největšími mistry jsou bláznivý Cody (Koudy) a věčně pesimistická Dana (Dejna).

Skvělé výkony podává též fintilka Karen, která je extrémně zaměřená jen na sebe a svůj vzhled. Malý Einstein Mark, který každého hned přechytračí svými vědomostmi a samozřejmě J.T. (Džejtý), který dospívá, provádí lumpárny a neustále se handrkuje s Dejnou.

seriál Krok za krokem

Hlava rodiny Frank Lambert a jeho nadřízená, manželka Carol Fosterová mají tuto bandu na starosti, každý si přivedl z minulého manželství tři děti, mezi nimiž často dochází k rozkolům a rodiče se je snaží polidštit. V seriálu sice hrají převážně náctiletí, nicméně každá věková skupina si přijde na své, v tom tkví jeho další přednost.

Takže tímto bych Vám chtěl Krok za krokem doporučit, právě ho vysílá Prima každý den v 19:25 s výborným dabingem. Všem hercům a tvůrcům seriálu děkuju za jejich skvělé výkony a odvedenou práci, jelikož tohle se jen tak nevidí, však to znáte:)


                 

Dále přikládám jména herců, kteří ztvárnili hlavní postavy:
Carol Foster - Suzanne Somers
Dana Foster - Staci Keanan
Karen Foster - Angela Watson
Mark Foster - Christopher Castile
Frank Lambert - Patrick Duffy
Cody Lambert - Sasha Mitchell
J.T. Lambert - Brandon Call
Brendan Lambert - Josh Byrne
Alicia Lambert - Christine Lakin
Krok za krokem videa:


Přišli hosté..


• Frank mlží:) /smazáno:/
• Frank na kurzu pro miminka:) /smazáno:/Za Danou přišel Brad Pitt.Koudyho kapela:)

Emanuel Vejnar, 12.6.2007
Související: Veselá videa | Zajímavá videa
Přejdi na Blog | Fotografie