Pohoda se STOPRDEM


Chci se s vámi podělit o deset let starý text (bylo mi tehdy 17:), který jsem věnoval své babičce k vánocům a ona se strašlivě urazila a vůbec se mnou už nechtěla mluvit. Součást dárku byl i jeden kus STOPRDU, ten se bohužel už nedochoval:) Nyní bych to samozřejmě napsal jinak (hlavně tu druhou část) a babičce bych nic nedával:)

Vážený zákazníku, Děkujeme Vám za projevenou důvěru a zasíláme Vám tento ukázkový prototyp, který si jistě velmi oblíbíte. Jedná se o unikátní vzorek vyrobený na Taiwanu a testovaný místními opicemi (Vy budete první člověk na světě, který okusí tento zcela bezkonkurenční výrobek). Se STOPRDEM Vás již nebudou otravovat nežádoucí pachy, které Vás ve společnosti zcela zbytečně kompromitovaly a manipulovaly. Už je konec pronikavých a nepříjemných kňourků, jejichž pískot byl přímo nechutný a ve společnosti zcela nežádoucí. Tato věcička je téměř nenápadná a stoprocentně Vás zbaví trapných zážitků.

Výrobek se skládá ze dvou na sobě závislých prvků, které tvoří jeden celek (jak prosté a přitom geniální!). STOPRD se zasouvá, jak jistě správně tušíte, do řitního otvoru a to tak, aby konec šňůrky zůstal neposkvrněn.

STOPRD má tři módy:

1. Tlumič a Dusič - Po zasunutí STOPRDU se Tlumičem prdy ztlumí a Dusičem se zcela ztiší.

2. Uvolňovač - Po vyjmutí STOPRDU by se Vaše střeva měla vyprázdnit.

3. Vyprazdňovač - Když se Vám nepodaří aplikovat vyprázdnění Uvolňovačem, zcela jistě Vám pomůže Vyprazdňovač. Postupujte takto: Nechte STOPRD zasunutý a všimněte si šňůrky, která by měla zůstat nezasunuta. Nyní si opatřete sirky a šňůrku zapalte (na provedení tohoto úkolu doporučujeme být v předklonu. Do levé ruky si vezměte zrcátko, ze kterého uvidíte přesnou polohu šňůrky a do pravé zápalky, kterými šňůrku zapálíte).

Ihned poté doporučujeme rychlými skoky pospíchat na nejbližší toaletu, kde vyčkáme na reakci Vyprazdňovače. Poté se důkladně opláchneme a celý proces od módu prvního, tj. Tlumič a Dusič, můžeme znovu aplikovat. Děkujeme Vám za Vaši odvahu tento prototyp vyzkoušet a případné dotazy či připomínky nám zasílejte na adresu: Společnost chemických dělníků, Na Prkýnku 323, Prčice 28922.

Emanuel Vejnar, 8.8.2009
Další články: AZ kvíz momentky | Už v mládí jsem měl talent
Přejdi na Blog | Fotografie