Příhoda s neposednou myškou


Koupil jsem si myš, ale má tak lehký stisk, že je prakticky nepoužitelná (spousta samovolných stisků tlačítek od položených prstů). Tak jsem ji šel vrátit, prodavač mě chápal a já si vybral jinou o dvacku dražší. Jenže k té první jsem nedostal žádný doklad a včerejší prodavač tu nebyl. Dvakrát se díval do účetnictví, ale žádnou myšku z toho dne nemohl najít. Tak mu zavolejte, navrhuji, on si mě určitě bude pamatovat, když tu za den neprodáte ani jednu myš:) Odvětil, že v jejich krámku se otočí tolik lidí, že to sotva:) Ale pak ho napadlo hledat podle ceny a bing ho! rozbitá myška

Nicméně se objevil další problém - neví jak myšku z účetnictví vymazat, protože včerejšek je prý už uzavřený. Potom nervózně odložil obě myši stranou a rozhodl, že teď musí obsloužit pány, kteří tam před chviličkou přišli. První pán mu podal nějaký umolousaný mobil a žádal zesílit vyzvánění, protože ho občas špatně slyší, když se dívá na televizi. Prodavač se dal do práce a když mu posléze 7x vysvětlil, že zvonění už bylo na maximum, pán to vzal s těžkým srdcem na vědomí a odešel.

Počkal jsem ještě na druhého pána až něco nakoupí, potom se prodavač vrátil ke mě a spolu s kolegou se jim nakonec povedlo nad účetním programem vyzrát:) Špatnou myšku zabalili do sáčku z mé nové myšky a už tam v regále nejspíš netrpělivě čeká na dalšího majitele:) Obřadně mi podali doklad o zaplacení a tak jsem si zašprýmoval, že teď si ho teda vezmu, protože už ho určitě potřebovat nebudu:) Poučení: bacha na myši, nekrmte je sýrem, na zkoušku si je pohlaďte a vždy po nich chtějte doklad! :)

Emanuel Vejnar, 6.11.2014

Další: Příhody z Prahy | Komunikace v náznacích | Toužíme být milováni
Přejdi na Blog | Fotografie