Uvolněte se vs. Všechnopárty


Jan Kraus i Karel Šíp jsou skvělí baviči a oba mají v České televizi svou show, kam si každý týden zvou tři hosty. Oba pořady se mi líbí a pravidelně je sleduju. Nelze si tak nepovšimnout rozdílů mezi těmito moderátory. Oba jsou vtipní a pohotoví, ale zatímco Karel Šíp má na Facebooku 50 fanoušků, Kraus jich má 50 000 a určitě i větší sledovanost v TV.

Uvolněte se prosím

Všechnopárty - Karel Šíp

Lámu si hlavu nad tím, čím je způsobený tak ohromný rozdíl. Jan Kraus rád komentuje politické dění (ačkoli tvrdí jak je jeho pořad nepolitický:), kritizuje politiky, zesměšňuje prezidenta, vlastně nadává skoro na všechno..

Své hosty pak chápe spíš jako skalpy, které je třeba dobít, pokud tedy v křesle nesedí zrovna nějaký jeho známý. Kraus to také někdy přežene a hned se o tom mluví v médiích. A zajímalo by mě jak by vypadalo vysílání naživo, protože hovory jsou někdy dost sestříháné.

Karel Šíp je elegantnější bavič, jeho pořad je více o hostech samých než o něm. Zná hranice, není tak dotěrný a častěji si dělá srandu spíš sám ze sebe. Zkrátka je mi jako člověk sympatičtější, k němu bych se nebál jít:) Ale pochvalu zaslouží oba, Kraus mj. za svou odvážnost a osobitou jízlivost;)

Emanuel Vejnar, 16.11.2009

Aktualizace 29.3.2010 - Karel Šíp vyhrál v anketě Týtý 2009 (napříč všemi televizemi) v kategoriích Osobnost televizní zábavy a Pořad roku. Karel místo tradiční děkovačky všem vynadal, že si ho všimli až teď po 30 letech jeho kariéry:) Nominován byl i Jan Kraus a jeho Uvolněte se prosím a dost mě zarazilo, že nevyhrál ani jednu cenu (na Facebooku má hodně fanoušků). Karlovo vítězství mě překvapilo a také dost potěšilo, gratuluji;) Ale velká škoda, že kromě celkového počtu hlasů 370 344 nejdou zjistit podrobnější výsledky:(

Aktualizace 1.10.2010 - Dnes byla asi nejlepší Všechnopárty všech dob, téma vizionáři, skvělý výběr hostů a postřehy Šípa:) Doporučuji všem, kdo neviděli - Všechnopárty - vizionáři.

Aktualizace 1.11.2011 - Po včerejšku mám jasno, Karel Šíp je nejlepší bavič současnosti! Díl s moderátory neměl chybu, to musí každý vidět! Všechnopárty - moderátoři.Další články: AZ kvíz momentky | Mistři mluveného slova
Přejdi na Blog | Fotografie